lukas.zmizik

když sa praví, že smích je léčivý, platí to i když se směji jen tak v duchu pro sebe?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si že ano, přece jen říká se, že člověk se dožije více let, když má pozitivní náladu. :)

Další odpovědi
anonym

Jasně – dobrou náladou ´mládneš´, předcházíš stresu.
A navíc tě může potěšit, že ´štveš´ morousy v okolí. 😉

anonym

Hlasitý smích má každopádně širší škálu toho, na co vše působí. Nebránila bych se mu. Přiznávám, že když je mi něco k smíchu, tak se ráda zasměju z plných plic. Dokážu se smát nahlas i u televize a je mi jedno, že jsem v místnosti sama.
Takové tiché pousmání a chichotání sám pro sebe ti pořádně neprotřese bránici a břicho. Když je ti hezky, tak si to naplno užívej, a když máš proč se smát, tak dávej najevo, že máš veselou náladu a směj se na celé kolo. Tím škarohlídy v okolí otrávíš úplně nejvíc.