Acer

Když rozbalim jednu hru tak se mi launcher smaže je tam prý vir ale u té hry je i návod kde se o viru píše že je.

je prý neškodný ale antivir mého kamaráda ho nevimazal jen prý asi smazal toho vira podle něj já mám Microsft Security Essentials jak udělat aby smazal jen vira a launcher mi tam nechal.

Nejlepší odpověď
www

Viz odkaz, platí:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/kde-sthnu-a-jak-nainstaluju-do-minecraft-1-3-2-nasledujici-veci-minecraft-commands-a-wordedit