vlastina

Když rodiče "dirigují"život i když už je dítě z domu(vdané,že­naté)…Máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
anonym

ano moje tchýně je přímo posedlá radit nám a hlavně manželovi co má,nebo nemá dělat,přehlížíme ji

Další odpovědi
panenka

Moji rodiče mi nikdy život nedirigovali vždy mi poradili a pomáhali,ale moje tchýně toto dělá.Už jí parkrát můj manžel řekl že je hodná že nám chce pomoci ale že si vše uděláme, zařídíme a vyřídíme sami .Pokud ale opravdu něco potřebujem po tchýni nebo po mojích rodičích vždy nám radi pomůžou.

pondělí

málokterý rodič po narození dítěte si uvědomuje,že to dítě není jeho majetek a má jej jen na vychování
a tito majetnické rodiče,pronásledují svého potomka celý život
a pozor je to dědičné,i vy se tak budete jednou chovat.
jinak psycholog to může napravit .