aramah

Když řeknete NE! Stojíte si za tím?

A nebo jste ochotni změnit názor během chvíle?

Nejlepší odpověď
anonym

to záleží na situaci a hlavně na tom čemu říkám ne,pokud je to ne pro mě důležité tak si za ním stojím

Další odpovědi
Jahoda

Většinou přemýšlím a když jsem rozhodnuta, za svým názorem si stojím. Někdy je ale bohužel jazyk rychlejší než mozek a já potom nevím, zda jsem se rozhodla správně, nebo ne.

iq

Já si za svým slovem stojím naprosto vždy,i když z toho mám třeba vlastní újmu.Stát si za svým slovem je jedna z věcí,co Vám nemůže nikdo vzít.Ale změnit názor samozdřejmě můžu a taky to dělám,to myslím je zase trochu něco jiného.Trvat na svém i když vím že se mýlím může jen hlupák.

Mili @

Ve většině případů si za svým NE stojím!!!!!!

hanulka11

názor neměním, mnohdy se ale jiní na mě proto dívají divně...... když NE tak NE

hanka R+

..já nazory vubec neměním jenom kdyby mě někdo přesvětčil o opaku :)…sem tvrdohlává

anonym

Zůstávám. Je to dobrý web.

Zdroj: http://preskoc­.cz/b6u