akvidzerp

Když puk vletí do hlediště musí se vrátit?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne.

Další odpovědi
anonym

Když je od krve? Ne, je to toho, kdo jej ukořistí.

anonym

Nemusí,můžeš si ho schovat jako suvenýr.

Clouseau

Jako u každé věci která vám nepatří a našel jste jí. Pokud jí nevrátíte pak se jedná o neoprávněné obohacování. Musíte puk vrátit majiteli a náleží Vám nálezné. Předpokládám že majitelem puku bude organizace která pořádá zápas…
Pokud to uděláte tak namísto nálezného vám nejspíš bude ponechán puk. Nicméně správný postup je výše uvedený 🙂

anonym

Nemusí,ale může…

anonym

Barbakan,znám jedno skinheada,který dostal pukem do hlavy,ale to byla extraliga…