chachar1922

Když prodejce napíše „Nášivka bez lemu“, můžou se pak ty její okraje začít párat?

Zatím jsem totiž měla nášivky nejspíše s lemem. (nevěděla jsem, že dělají i bez)
A teď si chci pořídit další a píšou bez lemu. Tak nevím zda to mám koupit, ještě jsem to asi neviděla.

Nejlepší odpověď
gecco

Těžko říct – záleží na materiálu a způsobu výroby – dotaž se prodejce, my to nevyřešíme…
😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Příspěvek smazán administrátorem.