Když prodávám staré PC, a nechci, aby někdo získal data, tak ho stačí prodat bez HDD?

Nebo můžou být data, nebo nějaké informace uložené eště někde jinde?

Nejlepší odpověď
chudst

Staci prodat bez HDD.

Další odpovědi
Michal Kole

Vyndat disk a dát jej do druhého PC nebo nastartovat z live CD a v obou případech spustit program CCleaner – http://www.ccle­aner.com

Dát nástroje > Čistič disku

Nastavit:

Zvolit Vyčistit : Celý disk
Zabezpečení:Alespoň Complex Overwrite

suaeda

Pokud si chcete nechat disk pro svoji potřebu tak PC prodat bez něj. Jinak jak radí „Michal Kole“ HDD připojit k jiném PC a důkladně vyčistit (důkladným vymazáním a případně i s následným přeformátováním).
Hardisky šly v poslední době s cenou hodně nahoru.

lexx

ano, všechna data vč.systému jsou uložená na HDD, stačí smazat, úplné fyzické odstránění provedeš formátováním