nando1

Když připojím webkameru USB, tak mě to zobrazuje pořád, že nebila nalezena

Když připojím webkameru USB, tak mě to zobrazuje pořád, že nebila nalezena.
Nevíte jestli je chyba v softwaru, hardwaru či PC?
Doplňuji:
Vyzkoušel jsem připojit jinou (starou) kameru, ale ta šla bez problémů.
Kameru jsem zkoušel dát do jiného portu. Nejde.
(Jiný PC v domě nemám)
Připojím kameru do USB, pak spustím instalační program, potom to něco načítá a po pár sekundách to napíše, že Videokamera USB nebila nalezena.

Software(jak je pojmenován na disku):Driver Setup V 5.13.0.9

Odpovědi
anonym

Jí bych webku „nebil“ – ona za to, domnívám se, nemůže…
😉
Nevíme, „jestli je chyba v softwaru, hardwaru či PC“…, ale mohl bys popsat poněkud lépe, co se (ne)děje,když kameru připojíš – a minimálně můžeš pro připojení vyzkoušet jiný USB port (lépe i jiný počítač).
Jiné zařízení – pokud je připojíš do USB, systém najde?
Doplňuji:
Pokud systém „starou webku“ najde, pak – zřejmě

  • není nová v pořádku (reklamace)
  • není určena pro daný systém
  • potřebuje k instalaci práva Administratora (máš?)

___
Nevím, jaký máš OS – ale na Win není, obvykle, třeba nic instalovat – běžné webky si systém osahá a nainstaluje sám.

anonym

Zkus ještě přes ovládací panely – přidat hardware. Nech ho to najít, pokud nenajde, zvol ze souboru, najeď na CD(DVD) a najdi soubor s příponou INF. Občas to pomůže.