Michal Kole

Když příjdu do prodejny pro zboží v akci, a zboží není, proč nemá prodavačka nebo spíš vedoucí zboží sehnat na vlastní

náklady pro uspokojení požadavku zákazníka.

Třeba když mají v akci kachnu, listové těsto, mraženou zeleninu a ani jedno není, tak by prodavačka se zákazníkem šla ke konkurenci zboží koupili tam a rozdíl z ceny by prodavačka nebo spíš vedoucí by zaplatila ze svého a mohla by si to pak nechat proplatit od vedení, protože málo dovezli.

Dneska se mi to stalo. Příjdu do prodejny pro 3 věci v akci a ANI jedna nebyla, to mě dost naštvalo sice v letáku je „platí do vyprodání zásob“, ale to je jen právní „krycí“ manévr, aby se vyhnuli žalobám či pokutám od České obchodní inspekce (ČOI).

Takže stačí když mají od každé akční položky 1 kus a zásoba je
vyprodána a po právní stránce jsou krytý.

Přitom stačí zákazníkům poslat email/SMS a hned budou vědět kolik zboží mají objednat.

Nejlepší odpověď
dudu

U nás v Kouflandu hned první den akce už v regálech neměli avizovanou Metaxu. Po dohodě s manažerem si zapsali moje jméno a telefon a cca do čtrnácti dnů jsem byl vyzván k vyzvednutí zboží za původních podmínek. Tedy naprostá spokojenost.

Další odpovědi
hanulka11

Ty máš teda divné nápady -co by s tebou někam chodila. Měl jsi jít dřív nikdy se nedostane na všechny

led

odpoveď som uviedla vo vašej ďalšej akoby otázke:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hannulko-dotaz-byl-obecne-rovine-pracujici-co-musi-byt-od-6-hodin-v-praci-nemuzou-stat-pred-marketem-tak-jdou-odpoled

" zjavne ide o akčný predaj, funguje to spôsobom vedenie reťazca vyhlási akciu a rozdelí zásoby po predajniach – niekedy vyjde 1–3 kusy na predajňu (predavači nesmú odkladať a nepredať) a v obchode platí odjakživa,
kto prvý príde – kúpi "