bolak

Když přijdete někam na návštěvu, zouváte se?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne, nezouvám se, jsem ohleduplný

Další odpovědi
tatanka

Jen ať čuchaj!!

nejenom, že se zouvám, ale beru si sebou čisté ponožky a igelitový pytlík na ponožky jeté. Špatně položené anketní odpovědi.

Rocker

Jen ať čuchaj!!

Doplňuji:
To jsou blbý možnosti:-)Když jdu na návštěvu,tak se před tím vykoupu,vezmu si čisté oblečení,takže nesmrdím.Vyjímka je,když jedu k tchýni třeba malovat,to chodím v botách.

SouthMallow

Ne, nezouvám se, jsem ohleduplný

anonym

Jen ať čuchaj!!

Doplňuji:
Přece jim tam nebudu šlapat v botech, to je takový náš národní zvyk, zouvat boty a vracet igelitky:-))

suaeda

Jen ať čuchaj!!

Doplňuji:
Čím dál tím lepší otázky. Ale doplním.
Zouvám se, když jdu do slušné domácnosti ať mají také něco z mojí maličkosti. Nezouvám se, když jdu do chlíva tam je mého oderu škoda, je přehlušen silnější vůní.

anonym

Chovám se dle přání hostitele – chce-li „čuchat“, zuju se.
Nechce-li, nezouvám…
___
A protože tato možnost v anketě chybí, jen ´diskutuji´.

quentos

jen ať čuchaj, nemaj totiž co ;{)>

hanny 2

bolaku – chybí ti v anketě „jiná možnost“!

gagaga

nenene hany .. !
to je anketa : po bolakovsku :)

jak ja ho znam, tak on ani jinou moznost nepripousti .. :)
( nebyl by to jinak on ..je to tady jeho takova ochranna znamka ..
i kdyby byly nektere otazky a odpovedi bez nicku ( bolak, zjentek, mosoj …a dalsi ) ..tak ja je na 100 % poznam :)

a to me tady bavi ..:)

  • iv-

hanny 2

  • iv- – teď už jsem díky Tobě „v obraze“!

gagaga

aby se to jeste tady jednou nejmenovalo . bolakovi otazky a odpovedi !!
(prvni by smaznul me a pak an ) :)

  • iv-

bolak

a bylo by to správné rozhodnutí! viva admin bolak!