jirinka001

Když při usínání přestávám dýchat, můžu si za to sama?

Takhle nějak mi to naznačila lékařka, prý je to od nervů. Dostala jsem Dithiaden -mám si vzít půl tablety každý večer před spaním + sklenici teplého mléka s medem – pak mi změřila tlak a vzala mi krev, a prý by to mělo pomoct.

Nejlepší odpověď
anonym

Nechte se zítra v 10.30 vyšetřit u lékaře na alergologii,aby mohl vyloučit bronchitidu.

Další odpovědi
gecco

Požádej o vyšetření ve spánkové laboratoři – může jít o apnoe…

Šidlo

no, jasné.....ak mladý človek nemôže dýchať, je to od nervov.....to ur­čite

radšej si nič neberte a chodte do spánkového laboratória…ak hocikto z rodiny má: choré srdce, astmu, alergiu, chrápe alebo umrel náhle bez očividného dôvodu, všetko im to povedzte
Doplňuji:
toto, vážení, je ageizmus v praxi.....lebo

  1. všetci mladí ľudia sú šibnutí
  2. lebo mladý človek nemôže, proste nemôže mať choré srdce alebo pľúca
  3. to, že toto šíria lekári, je dvojnásobný hnus!

mosoj

Šídlo kdo tě bodnul ?

Toto je zase blbost v praxi.