Avatar uživatele
Registrovaný

Kdyz pred 3 roky bratranci umrel otec a vcera matka a je mu 17 let,da se zplnoletnit?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Rozhoduje soud...
Bratranec si může podat žádost a soud rozhodne NOZ, §37 ( http://business.center.cz/… ).


 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 997
Zlatý marci1 815
Zlatý quentos 634
Zlatý iceT 607
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 452
Zlatý led 402
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 377

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.