bolak

Když praskne žárovka, můžu ji reklamovat?

Doplňuji:
www: Koupím si dnes 23.3.2013 žárovku 60W za 11,90Kč v místní samoobsluze. Budu s ní svítit 2 hodiny denně a 20.3.2015 mi praskne. Můžu zajít do samoobsluhy a požadovat novou?

A druhá věc (pokud mi s reklamací vyhoví), protože nemám rád plýtvání, můžu odmítnout náhradu ve formě nové žárovky a místo toho po nich požadovat opravu této staré, rozbité s tím že už jsme na ní zvyklí a vymoct si napojení konců přetrženého wolframového vlákna?

Nejlepší odpověď
badisko

To vis ze jo bolaku ty muzes otazka vsak je co nato v prodejne …:D ..jinak vice zde …http://www.dtes­t.cz/spotrebi­telska-poradna/detail/re­klamace-zarovek/837

Další odpovědi
www

Reklamovat můžeš cokoliv a kdykoliv.
Záleží jen na tom, zda ti bude vyhověno. 🙂
Málo info o žárovce, ‚praskne‘, ap.

anonym

Pokud umíš rychle běhat, tak to zprubni.
Doplňuji:
Po doplnění Tvé otázky doplňuji odpověď: budeš muset rychle kličkovat, nejen utíkat.

helcaify1

Pokud s ní svítíš dlouho, tak pochopitelně ne :) A myslím, že celkově je to hloupost.