štamgast

Když pověsili vlajku EU na hradě, znamená to, že už tam nevisí ta prezidentská?

Nejlepší odpověď
Hlada

Prezidentská je na střeše, EU na stožáru u brány.

Další odpovědi
zjentek

znamená to, že ta naše bude mít zase o něco menší váhu ,)

tekumseh

Ne, visí tam obě. Mlha kupodivu dodržel, co od začátku říkal…

anonym

zjentek: nechápu proč by měla mít naše vlajka menší váhu, natož „zase“, jen kvůli tomu, že se na nějakou dobu vyvěsí vlajka společenství, jehož jsme členským státem? Když některé radnice vyvěsí na den Tibetskou vlajku aby tím vyjádřily sympatie s Tibetem, také naše vlajka netratí na důležitosti, ne?