pája139

Když posolím slimáka je to týrání zvířat, nebo se jen chci zbavit

Nejlepší odpověď
beer

Podle zákona ne, ve skutečnosti ho ale týráš – dá se zahubit mumánněji. Se slimáky je to ale těžké, vím..

Další odpovědi
www

Souhlasím s názorem Beer.
Klob1, mýliš se, vyjímám ze zákona na ochranu zvířat proti týrání: „Obecná ustanovení – mj. definuje zvíře
jako živého obratlovce, kromě člověka,..“
Doplňuji:
Příště, až se ti klob1 podaří kyselinou, plamenem, benzínem, ap. (roztodivná kratochvíle, fuj!) nějakého slimáka utýrat, rozpitvej ho zkus spočítat jeho obratle! 😉

Anette: To že zabiješ slimáka je lepší než když zabiješ psa? Oboje to jsou živé bytosti a mají stejné právo na život jako ty. Problémem lidstva je to že rozlišuje na to co se mu líbí a co ne a to žádný jiný tvor na světě nedělá, proto je společnost tak hrozně zkažená.

vlk samotař

http://www.in­zahrada.cz/ochra­na-zahradnich-rostlin-a-stromu/slimaci-na-zahrade-jsou-zkazou-jak-na-ne.html

Anette

:D :D :D tak pro něj je to týrání,když po tom zemře..ale přece jenom je to škůdce a je něco jiného,když posolíš slimáka než když týráš třeba psa..

Lucijej

Když posolíš slimáka, tak se v podstatě rozpustí.
Zkus si posilt řeznou ránu a bude ti tohle dilema hned jasné…

klob1

Je to týrání, bohužel zákon platí.I,když jsou pro nás zlem..já to zkoušel s kyselinou,ale ono nic,on normálka vypustil sliz a jel si dál..ani se neutopí v kyselině..mají rádi benzín ředidlo..
Nebo Vietnamské kačeny,ty je pěkně vyžerou,ale také pak vychlastají vody.Nebo husy?nevím..ale jen nějaké takové tvorstvo je umí spořádat naše slípky ne.jsou pro ně moc kyselé.za to slimák náš je v poho to má svého predátora.Tyhle Španělské slimáky,to je jako v hororu..Jo hranice jsou jim volné..
Doplňuji:
jednou lezl dlouhý slimák skrz okno jako had.To byl šok a v ruce byl plamen,tak se šlehlo a ten tedy pak jel a jak ječel to byl kvikot,pískot..a jak ječí, to uši úplně těžko popsat.Hnusný a hlasitý zvuk…a jak jel rychle s otočkou…