bolak

Když posílám z komerční banky každej měsíc nějakou částku někomu na účet (trvalej příkaz), platím nějakej poplatek?

Jestli jo tak kolik, a jestli záleží na tom jak velká je ta částka, případně ve který bance má příjemce účet.

Odpovědi
Drap

Záleží jaké byly dohody při uzavření smlouvy.
Doplňuji:
Všechny poplatky zjistíš na výpise.

anonym

KB je chamtivá na poplatky. jejich výši zjistíš v ceníku poplatků ke svému účtu. Nejlepší je přejít k bance, která žádné poplatky za vedení účtu a transakce neúčtuje. Např. mbank nebo fio.