Zlatý

Když posílám sms do zahraničí, platím za ni jen já, a nebo i příjemce?

Zatím jsem do zahraničí zprávy posílat nepotřebovala, ale teď bych si ráda jednu poslala a nechtěla bych, aby s tím měla druhá strana nějaký výdaje. Nevím, proč mám pořád zafixovaný, že pří mezinárodním "styku" platí oba... Snad jsem to před lety někde slyšela nebo četla - a nemůžu to z té makovice dostat :)

Díky moc za odpověď a omlouvám se, pokud tu už tahle otázka byla - nenašla jsem.

PS: Nevíte někdo prosím, na kolik mě vyjde sms do Nizozemí? Mám předplacenou kartu 02, tarif "O2 TXT". Hledala jsem na webu O2, ale moc se tam neorientuju :/
Doplňuji:
Moc všem děkuju za odpovědi!!!!! Já to věděla, že druhá strana je v placení zainteresovaná taky...akorát jsem netušila, že se to týká jen volání :) Moc jste mi pomohli, děkuju - jste zlatí!!! :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A píšeš na české číslo nebo holandské?

Další odpovědi:

Vy platite za sms uplne stejne jako kdyz posilate v cechach a prijemce neplati nic. Jen kdyby jste volala , tak by cast platil prijemce. pro vas se nemeni nic. Nevite o vsech lidech z kontaktu , kde se zrovna nachazi.. :-) -iv-

Zlatý

1) Posilate-li na zahranicni cislo z CR SMSku, pak vas to stoji cenu vasi smsky+5kc, druhou stranu asi nic. ( http://www.o2.cz/… )

2) Posilate-li SMS z CR na cesky mobil do zahranici, vas to stoji jak normalni SMSka, jeho nic. (Pozor, v pripade MMSky on plati za stahnuta data. Kdyz jsem byl v Nemecku a Anglii a neco jsem nalehave potreboval vyridit bez volani, osvedcilo se mi, kdyz mi mamka poslala SMSky a ja ji odpovedel MMSkou - vychazelo to lacineji. Nicmene to je trosku mimo tema.)

Doplňuji:
3) Pri mezinarodnim styku plati sice oba, ale jen v pripade volani. (Jak je to presne s cenami nevim.)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.