lukas.zmizik

když polichotím holce a řeknu jí, že je kuřátko, jak jí mám vysvětlit, že jsem tím nemyslel „malou slepičku“ ?

Nejlepší odpověď
marci1

No ale kuřátko je malá slepička. Což takhle jí říct, že je kočička, kočka naopak potěší! .-) 🙂 🙂

Další odpovědi
briketka10

mě se líbilo kačenko a to proto, že
jsem po operaci nohy pořád kulhala
a ujalo se to, říkali mi tak všichni
kámoši mýho kluka a mě to přišlo
roztomilý, jemu jsem zas neřekla
jinak než koblížku, protože se vždy
přikutálel na pomoc, teď se tomu
směju, jak jsme na ta slova přišli 😁
Doplňuji:
mě by nevadilo, kdybys mi řekl kuřátko je to hezký..

anonym

Myslím, že už samotný fakt, že to musíš vysvětlovat je k zamyšlení. Měla by být polichocena, ale je spíš vztahovačná.

Bad Wolf

Náhodou i ta slepička je pěkné slovo. Mně rozesměje když mi … říká třeba i ty ochechule nebo ty stará rašple a sama na něho také vymýšlím různá slova.

anonym

Ukaž jí max. třídenní kuřátko – žluťoučké s nadýchaným chmířím – pokud to jako yysvětlení nepostačí, je každé další zbytečné…
😉
Některé výroky je lépe nevysvětlovat a nerozvádět.

Hohny

Ty ženy…Nespočítám situace, kdy jsem musel holce říkat „Já to tak nemyslel“
A kuřátko je jasný přirovnání k roztomilosti, to přece pochopí i slepice :)

mosoj

Kuřátko, slepička , nebo pipina. Všechny jsou k nakousnutí.

suaeda

Ono asi nejde o to co se řekne za slovo, ale při jaké příležitosti se řekne a jakým tónem se řekne. Při hádce to bude znít jako urážka a dotyčný/á se může cítit ponížený/á. Při milostném tokání vyzní ty samá slova jinak, a jejich účinek může být naopak přesně opačný.

bolak

Ale ty přece nic vysvětlovat nemusíš :) ty přece víš proč si jí tak řekl, a pokud ona si myslí něco jiného, tak je to čistě její věc a rozhodně to neukazuje to jak ty koukáš na ni, nýbrž jak ona vidí sebe sama.
Doplňuji:
Také to zcela jasně ukazuje co ona si o tobě vlastně myslí, respektive její názor na to jak o ní pravděpodobně smýšlíš a co jsi za člověka, když o ní smýšlíš takovýmhle způsobem a ještě jsi tak drzý, že ji to vmeteš z vočí do vočí přímo do ksichtu.

anonym

A myslel nebo nemyslel?
Slečna s nadhledem to vezme s humorem. Pokud ovšem nadhled mít nebude, tak asi nevysvětlíš, že to měla být lichotka. Připravila bych se na „odvetnou lichotku“.

MK44

Nevysvětlovat! Maximálně dát najevo rozmrzelost, pokud si ona sama dosazuje něco, co Tebe vůbec nenapadlo. 🙂

petra15

…tak me rict kuratko…to by vubec neslo…a Hohny ( Hohn je nem. posmech),ze to pochopi i slepice…,asi ti to .....,proste chapu,ze to muze „jednoduse upletenou“ potesit…