BOY-MAN

Když pivo, zatraceně dobré pivečko nechutná?

Je mi 18 a nechutná mi pivečko.Je jasný že pivo je chlast chlapů a bude to znít asik divně,ale chci aby mi chutnalo.Blbé komenty si nechte. Je to normální? Ale docela dost mi zase jede vodka,tu miluju,ale proč ne pivo?

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli se domníváš, že chlapa dělá pití piva, jsi na velkém omylu…
😁
Chlap pije to, co mu chutná a nenechá se zmást nějakým předsudkem.

Další odpovědi
da ny

Pivo opravdu není chlast a krásnou odpověď dává mowla :)
Bez alkoholu se přece dá žít a milovat ho je nebezpečné :)
Sedí 4 chlapi v hospodě.
Brňák si nechá natočit Starobrno, Pražák Staropramen, Ostravák Ostravan,
Plzeňák si objedná točenou Kofolu.
„A ty budeš pít Kofolu?“ " No, kdžy Vy si nedáte pivo, tak já taky ne…" 😉
Není pivo jako pivo, každý si může najít to své…

Pepa25

Mně v 18 připadalo pivo hořké, víno kyselé a tvrdé pití ostré … 🙂 Až později mi zachutnalo k jídlu, ale pořád můžu spíš víno. Připadám si normální a neřeším to 🙂

Jikra

Je to normální. A proč? No, protože je máme každý nastavený (chuť.pohárky) trochu jinak. Tak to neřeš a pij co ti šmakuje. Nakonec, není všem dnům konec.
Bůh ví co ti bude chutnat za 5,10 a nebo vice let! A věř, že vím o čem mluvím.

mosoj

Pro mně je pivo nápoj a ne chlast. To bude asi tím.

suaeda

Každému chutná něco jiného. Tak proč se nutit do něčeho co mé chuťové pohárky neberou. Možná časem se chutě změní.

vertigo

Tělo bývá zpravidla chytřejší než majitel. Vybere si.
Doplňuji:
Čímž mám na mysli, že vybíráme podvědomě, případně emocemi. Málokdy rozumem.

quentos

chce to pomaličku, polehoučku zkoušet a třeba zachutná. Když jsem ho vochutnal poprvý já – ještě jako malej prcek – , taky mi nechutnalo…

Mě zase chutná pivo jen do čtvrtého kousku. Pátý už nemá cenu objednávat, protože to bych do sebe nedostal ani náhodou jak mě přestane chutnat.

honza19hk

Jak někomu nemůže chutnat pivo:-)
si časem zvykneš,nesmíš pít ale patoky.