kosaaaak

Když píšu zde do diskuze, dává mi to dva příspěvky za sebou. Co se s tím dá dělat?

Dělá mi to od té doby co mám google chrome.
Doplňuji:
No to mě taky napadlo, jenže já se bojím, aby to nedopadlo takto:
Moderátor: „A hele, závadnej příspěvek, tak já ho smažu“
tak ho smázne, pak se koukne pod něj..
„hmmm a hele, další a úplně ten samej, šup s ním do koše“ :)

Mimo to, hlásit si vlastní příspěvky, aby to nebylo považováno za provokaci, kor kdybych to provozoval denně.

A co se týče ostatních, tak o tom jsem zatím nic neslyšel. Já jsem tu teprve krátce, ale pokud s tím mají problém i jiní uživatelé, tak by stačila drobná úprava (aby se nemusela hledat chyba), a to aby nebylo možné zaslat dva příspěvky během kratšího intervalu než je jedna vteřina.

Nejlepší odpověď
barnajka

Mě se to tu ještě nestalo, netuším, čím by to mohlo být. Ale všimla jsem si, že i jiným se to čas od času stane – možná je opravdu chyba v Google chrome.
Každopádně – když se ti tam ten příspěvek vloží dvakrát a vadí ti to, tak si jeden z nich nahlaš jako závadný – a admin ho smaže. Teda mělo by to tak fungovat, od toho tam ta funkce koneckonců je :)
Doplňuji:
Ne, toho se neboj – admin posuzuje každý příspěvek zvlášť, tj. všímá si jen toho, co mu kdo nahlásí. Když mu nahlásíš jen jeden z těch příspěvků, smaže jen ten jeden :)

K té provokaci – tohle neřeš. Občas se člověku stane, že vloží třeba otázku, pak zjistí, že tam udělal nějakou chybku, tak tu otázku sám sobě nahlásí – a v pohodě. Nevím, proč příspěvky v diskuzích by měl admin posuzovat jinak. Když to tak budeš praktikovat často, možná si admin všimne, že už je to podezřelý. Ale nemyslím, že by to bral jako provokaci nebo že by ti šel hned blokovat účet. Pokud se tím vůbec bude nějak zabývat, tak zjistí, že si nahlašuješ jen duplicitní příspěvky – a k těm prakticky výhradně dochází vlivem selhání technického faktoru. Tvá vina to není, na tvým místě bych si s tím hlavu nijak nelámala :)

Pokud máš ale opravdu takový strach, abys nebyl nějak popotahovaný, zkus buď napsat přímo adminovi a projednat to s ním…a nebo to neřeš a v těch diskuzích nechávej příspěvky oba dva, vždyť tam ničemu nevadí. Každý průměrně inteligentní člověk pochopí, že se stala nějaká chyba a dvojitýho příspěvku si všímat nebude. Stát se to může komukoliv, technika je zkrátka nevyzpytatelná :)

Další odpovědi
baghira

GC tady používám už dlouho, na win i na linuxu, a bez problémů.
Zkusil bych to navodit v jiných prohlížečích nebo jiných diskuzích, a pokud by to byl opravdu problém GC, tak ho holt nepoužívat. Nemůžeme všichni všechno.

led

Myslím, že nezáleží ani tak na prehliadači, ako na tom, tzv dvojitom kliknutí. Občas sa mi to stane pri rýchlych prstíkoch. Kliknem, nevidím reakciu, kliknem ešte raz a potom sa len divím.
Ak na to hneď dôjdem, sama seba vymažem.