lukas.zmizik

když pijete ze sklenky nebo flašky, zvedáte malíček a proč?

Nejlepší odpověď
beer

Taky se to samo udělá )))

Další odpovědi
salsa verde

nejen když piju ale nedávno jsem něco fotila v zrcadle a až z fotky jsem si všimla že malíček zvedám i když fotím.

anonym

Vlastně ani nevím jestli při pití ze skleničky nebo z láhve zvedám malíček. Jsem nad tím nějak neuvažovala, ale pravděpodobně nezvedám – bych si asi všimla.

Damiana

U nohy nebo u ruky?

bolak

Všim jsem si že ostatní ho zvedaj, tak sem udoudil že je to zřejmě normální a zvedám taky.

Abych zapad.

quentos

to já ne, to vono samo.

Rocker

Nezvedám.Taky nevím proč se to dělá.

muhamed

Nezvedam. Ani jsem o tom neslysel

Anka1597

Ano, dělám to. Nebo také když jím a držim příbor, ale vlastně se mi to stává u všeho.
Když jsem byla malá, tak jsem to odkoukala od babičky, strašně se mi to líbilo, tak jsem to začala dělat. 🙂