Pokročilý

když pčíkám tak si učůrnu

čím je to že když furt pčíkám tak si učůrnu ?? pčíkám furt a když to nejde zadržet tak se pomočím :((
Doplňuji:
je mi 12 :DD a vždy to nevydržim :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No - je i horší varianta.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to nemoc a dá se to dobře léčit. Nepodceňoval bych to, s věkem se to bude jenom zhoršovat. Zkušenost osobní samozřejmě nemám, ale žena ano.

Bronzový

najdi si cviky na posílení pánevního dna - tvůj problém se jmenuje inkontinence a rozhodně to není k smíchu... není od věci, aby to věděl tvůj lékař - jako akutní řešení ti asi předepíše inkontinenční vložky, ale dlouhodobě ti pomůží jen ty cviky

Mně se to taky stává, když skáču na trampolíně, nebo taky když si pčíknu a tak..a sem mladá :( věkem se to opravdu může zhoršovat a doporučila bych cviky na posilování pánevního dna! :) co nejdříív..výsledky budou ale až po dlouhé době a nepřestávala bych s tímto cvikem už..

Zdroj: http://ona.idnes.cz/cviky-na-p osileni-panevniho-dna-trenovat -muzete-pri-sexu-i-vareni-p9h- /zdravi.aspx?c=A110127_114400_ zdravi_pet

Zlatý

Kup si inkontineční vložky

Zlatý

to není ale k smíchu dojdi si k doktorovi a řekni mu to

Zlatý

Máš mamku ne? tak ji to řekni, nebo jakou pomoc očekáváš zde?
Máš tu dost odpovědi...a nic?

Zlatý

Asi nachlazením. Choď pčíkat na toaletu

Chudinko Kikinko :-) koukám kolik to máš problémů, nejdřív nosánek potom očičko a teď...

Pokročilý

NEVÁHEJ a utíkej k doktoru, jako malá holka jsem měla stejný problém, jenže když jsem to doktorce řekla, tak se smála a neudělala se mnou nic, no a teď už jsem stará a i když se s tím dost let léčím, tak je to houby platné, myslím, že kdyby mě doktorka někam poslala hned zpočátku, tak jsem takhle nedopadla

Pokročilý

Myslím,že bys to měla řešit s maminkou a navštívit lékaře.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.