Katte128

Kdyz otevru slozku v pc hlasi mi to chybu explorer.exe neodpovida a cela slozka se mi vypne…co s tim mam delat?

explorer.exe

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

nouzový režim (při startu pc mačkat F8) nainstalovat antivir (doporučuji zkušební verzi od ESETu – nod32) Po zkontrolování vyzkoušet jestli je to ok. Pokud ne, vložit instalační cd win, a při startu dát instalace > opravit tento počítač.

Ještě je šance obnovením systému, ale osobně tuto volbu nevyužívám – příjde mi o dvouch věcech 😁