bolak

Když ostatní zpívají, třeba kolem táboráku nebo na oslavách, zpíváte taky?

Nejlepší odpověď
Rocker

Zpívám s nimi

Doplňuji:
Na oslavy nechodím,ale u ohně si zazpívám rád.Sice zpívat moc neumím,ale v davu se to ztratí,navíc po několika pivech se cítím být Pavarottim:-)

Další odpovědi
Drap

Zpívám s nimi

Zpívám s nimi, hlavně u táboráků.Pokud ovšem znám slov. Oslavy nemám rád a pokud možno tak se jich neúčastním,.

anonym

Zpívám s nimi

Doplňuji:
Zpívám a jelikož znám hodně písniček celých (s vícero slokami), tak se snažím pokračovat.Ti starší se snaží přidat či alespoň poslouchat, ti mladší ruší a chtějí zpívat něco jiného.
A ještě na druhou stranu.Ti mladší už neznají žádné tábornické písničky či písničky s harmonikou, tak většinou ruší.Nejlépe si člověk zazpívá se svými vrstevníky.

anonym

Zpívám s nimi, ale falešně

anonym

Zpívám s nimi, ale falešně

Doplňuji:
Jaké by to bylo čundrování, kdybych si nezapěl u ohně? Sice falešně, ale vždy se někdo našel, který to uměl. Jó, jo ! Zlaté časy !

Werwolfo

Jen si tak broukám aby mě nikdo neslyšel

Doplňuji:
Teda alespoň do tý doby, dokud si to pamatuju :D