kosaaaak

Když odinstaluju Firefox, zmizí mi i záložky?

Tím myslím, když ho pak znova nainstaluju, zůstanou záložky které byly v té minulé verzi firefoxu?
Doplňuji:
Dostal jsem dvě odpovědi, ale ani jedna z nich nebyla odpovědí na mou otázku. :) Takže znova a lépe. Když odinstaluju a znova nainstaluju firefox, budu tam mít opět ty samé záložky, nebo je to při odinstalaci nadobro vymaže?

Nejlepší odpověď
led

Zazálohuje si bookmaks.html z profilu
firefox-záložky-zobrazit všechny záložky
otvorí sa knihovna záložek
kliknite na import/záloha-exportovat hml-

Další odpovědi
Hykam

Dejte Nápověda > O aplikaci Firfox a tam vám to zkontroluje verzi a v případě zastaralé verze vám to nabídne aktualizaci. Po odsouhlasení se stará verze Firfox automaticky odinstaluje a nainstaluje verzi novou.
Veškeré záložky a nastavení zůstanou zachována.

baghira

Zkus hádat, k čemu je to zaškrtávací pole pod názvem složky:

http://dl.drop­box.com/u/60356­3/ClipBoard-5.jpg

Je to odpověď na tvoji otázku? :)

led

Pozerám, že mi časť odpovede zmizla.
„kliknite na import/záloha-exportovat hml-“
uložte do požadovaného adresára.
Po nainštalovaní Firefoxu si otvorte firefox-záložky-zobrazit všechny záložky
v knižnici importovať html a z daného adresára si to nahráte naspäť.

Druhá možnosť, odinštelujte bez vymazania profilu.