Mahoney

Když odinstaluji Steam, zůstanou mi na něm mé hry?

Zdravím,
když odinstaluji z mého počítače Steam a později ho zase nainstaluji a přihlásím se na svůj účet, budu tam mít hry, které jsem tam před odinstalací měl?

Nejlepší odpověď
www

Steam je online platforma, hry nejsou ve tvém PC, ale na netu.
Pokud se tedy časem přihlásíš je svému účtu, hry opět najdeš. Tyto věci ale mohou mít určitá úskalí, například někdy bývá nutné nainstalovat stejnou verzi.
Víc nevím ☹

Další odpovědi
RedBox

Ano, Steam funguje na principu, že si hry koupíš, tím se ti připíší na tvůj steam účet a poté je můžeš kdekoliv nainstalovat a po přihlášení hrát. Samozřejmě takhle nefungují všechny hry přes steam, ale i tak co je jednou koupené na tvým steam účtu to ti nikdo neveme :) Pokud ovšem nezapomeneš svoje přihlašovací údaje.