Když obědvám v závodní jídelně…

… sleduji taky,jak kdo sedí u stolu při jídle. Někdo má nohy způsobně u sebe,druhý koleny od sebe,další má nohy zaklíněné nohy za nohy…

Jak vy sedíte při jídle?!

P.S. A nevěřili by jste,kolik lidí neumí jíst příborem,olizuje nůž a na hlavě má naraženou kšiltovku či čepici. 😁
Doplňuji:
Chci jen podotknout,že to není kantýna,nýbrž EUREST a také tam chodí zahraniční návštěvy.

Nejlepší odpověď
hanulka11

holt si říkají v kantýně na tom nesejde..... měl by sis víc hlídat talíř :D:D:D
jak sedím -rovně , nohy pod židlí , ale do kantýny nechodím

Další odpovědi
aramah

Sedím na židli a bez kšiltovky.
Je třeba se dívat do svého talíře a budete ušetřen :D
Doplňuji:
Mapel to je snad úplně něco jiného nemyslíte?
Nebo máte dojem že je měl barbakan na špatné stolování upozornit?

SeptikB

Čepici nenosím, s koleny od sebe, nůž výhradně olizuju. A JESTLI ZA MNOU NĚKDO PŘIJDE, ŽE HO POHORŠUJOU MÉ STRAVOVACÍ NÁVYKY, TAK MU TEN NŮŽ VRAZÍM DO OKA, AŤ ZAČNE ŘEŠIT OPRAVDOVÉ PROBLÉMY. Ať si někdo jí třeba rukama a kompoty pije rovnou z misky, hlavně, že nezašpiní okolí.

Mapel: Máte pravdu, měli bychom zavést Lidové Pořádkové Služby a každý, kdo dělá nepravosti, například nosí ponožky v sandálech, bude potrestán 30 ranami bičem 😉

venkovan

Zpravidla si dám ještě nějaký kus oděvu pod sebe, často jím v tureckém dřepu – ať si okolí trhne. Ale dost často do dělají i ženy když se při občerstvení sejdeme, tak to tak děsivé snad nebude. A jím rukama. Je to příbor králů a jedli tak už naši předci. Tak proč se pohoršovat.
Teď v zimě mám na hlavě raději kulicha a nesundavám ani bundu.

Mapel

Odpovědi hleď si svého a nevšímej si okolí. Opravdu máme být neteční k okolí a být lhostejní k nepravostem?

Až vás nějaký chuligán napadne, bude lepší si raději nevšímat. Spějeme opravdu do krásné budoucnosti.

dudu

Barbakane, Vy jste snad píchnul do vosího hnízda!

terry

Tedy musím konstatovat, že se kultura stolování poněkud zhoršila.
A myslím, že to je vidět i v běžných restauracích. I „lepších“.
mám za to, že by se mělo trochu rozlišovat, jestli si dám párek v bufetu v montérkách nebo jdu na dobrý oběd v pěkné restauraci.
Ale..je pravda, že lidé jsou různí :).

Mapel

Tu SeptikB: Když neumím nic pořádného, tak aspoň blábolím. Také životní styl a někdo je s ním spokojený.