Droxy

Když občan ČR přejde na území cizího státu v rámci EU, platí pro něj minimální věková hranice pro sex v daném státě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Neplatí to jen pro EU. Obecně: jakmile překročíš hranice ČR, podléháš zákonům navštívené země a můžeš být podle jejich zákonů i souzena. Pokud dotyčná země má s ČR dohodu o vydání stíhané osoby, ta může, ale nemusí být vydána.

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že tak jedoduché to nebude. Podle mne
by se Čech v zahraničí měl držet vyšší věkové hranice.