MichalTy

Když nezaplatím na Aukru, znemožní mi prodej. A dál?

Když to nezaplatím ani pak, co bude následovat?
Doplňuji:
Omlouvám se, platbu za služby, co platí prodávající (prodlužování nabídek a takové věci)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Co nezaplatíš?

Pokud nesplníš něco k čemu si se zavázal, může protistrana svůj nárok uplatnit soudní cestou.

Další odpovědi
NikkiHeat

Bude to jako každý jiný obchodní spor.
Doplňuji:
Musíš to jednoznačně uhradit. Ono se zdá, že ve virtuálu jaksi pravidla neplatí ale to je omyl. Aukro je normální firma jako každá jiná a pokud si její služby využil a nehodláš zaplatit tak tě čekají celkem peripetie které končí většinou exekucí. A nejde jen o pár stovek protože se k tomu přičtou i náklady na vymáhání takže dluh+pár tisíc.

mosoj

Těch pár korun tady řešíš ? Už tě tam nepustí a budeš mít dluh. Jaká je praxe dál asi víš, nebo nevíš ? Pokud nevíš tak poslechni kolegy.