kemis

Když není zapsána dozorčí rada v obchodním rejstříku, může dostat společnost nějaké sankce?

Odpovědi
mosoj

Určitě je to váš zaměstnavatel a chcete ho prásknout a ještě chcete aby vám někdo radil!

franku

Vám za to určitě nepřidají a oni se z toho nějak vykroutí.

Fidel

Můžu vás uklidnit, ne, pokud jde o SRO. To že je ve firmě oddělení nazvané „dozorčí rada“ atp. je celkem jedno… Dozorčí rada je fakultativní orgán společnosti s ručením omezeným. Pokud chcete vědět více, rozveďte váš dotaz, např. o jakou spol. se jedná (sro, as…).

Jak víte, že má být zřízena dozorčí rada? Máte přístup ke společenské smlouvě společnosti?