ptáč

Když není na rekonstrukci památek, založí se požár?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni jasné o čem mluvíš. Občas se stává, že i kulturní památka vyhoří. Jestli máš na mysli nedávný požár chaty Libušín na Pustevnách, tak jsi zcela vedle. Tato památka byla udržovaná a ve velmi dobrém stavu. V minulosti prodělala celou řadu oprav a rekonstrukcí. Osobně jsem tam byl asi před rokem.

Další odpovědi
anonym

S tím plně souhlasím.Takto vyhořela Petrova bouda v Krkonoších.A děje se to i v jiných místech.Jenže na druhou stranu, ochranáři si kolikrát vymýšlejí takové blbosti, takže než přistoupit na všechna ta omezení či předělávky (což prodražuje předělávání), tak je lacinější to zapálit a na místě postavit něco jiného.

honza19hk

jak kdy.Třeba Petrova bouda asi ano,co se ale týče té před pár dny vyhořelé boudy tak ne,ta byly ve velmi pěkném stavu.Na valašsku si na takovéhle stavby totiž potrpí.A starají se o ně.
Podle mě to byla bu´d nedbalost nebo to někdo zapálil.Což je pravděpodobněj­ší.Ale to necháme na VP HZS ZLK.