pariskiki

Kdyz nemuzu najit nejlepsi kamosku co mam delat?

ja si vzdy zachovam svuj nazor nepredvadim se a sem jaka sem nedelam co me nebavi sem chytry na pul bohata a mam pekne obleceni

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak si najděte nejlepšího kámoše,,je to lepší,,,

Zdroj: vlastní zkušenost

Další odpovědi
dědapetr

Nejlepší kamarádky a kamarádi se nehledají ti oběví se sami.

Drap

Kamarády a kamarádky lze najít jen srdcem............a pokud je srdce a duše v pořádku, kamarádky příjdou sami.

chudst

Nejlepsi kamosku jen tak nesezenete. Skutecne pratelstvi se neda jen tak vyhledat, vznika az po case. To, ze jste „napul bohata a mate pekne obleceni“ by v tom rozhodne nemelo hrat smysl. Zalezi, jak si s kym padnete do oka, s kym si budete rozumet v povidani… a po case zjistite, ze je to nekdo, komu verite vice nez ostatnim, budete se mu sverovat se svymi osobnimi problemy a on/a zase vam… Ale nemyslim, ze by se nasel nekdo jen tak pres noc, dokonce ani za mesic. Tedy muze a nemusi. Je to stejne, jako kdyz hledate pritele/pritelkyni. Muzete hledat rok, ale taky ji/ho muzete potkat dalsi den.

===============
edit.: clovek se trosku rozepise a uz je tu plno podobnych odpovedi :) Na druhou stranu je fajn vedet, ze podobny nazor maji i jini :)

Miroslavst

Bohužel ani jedno z uvedených nemá nic společného s přátelstvím nebo kamarádstvím.
Přátelé mohou být jak chudý s bohatým, ba dokonce takové přátelství je cenější.
A zde pár pravdivých slov:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­77/nadap054024639­950230.jpg

tom004

Nevzdávat se, a hledat. Na nejepšího kamaráda/dku,se vyplatí počkat. A ještě bych dodal že najít, není tak těžké,jako udržet si ho/ji.

hanka R+

nehledej nejlepčího kamarada…skus se ním stat :o)

venkovan

Co to je nejlepší kámoška?
Třeba už je mezi kámoškami, jen nároky n ní z tvé strany jsou vysoké.
Jde o to kde ji hledáš. Kamarádi se často nalézají při nějakém společném zájmu. Třeba speologie. Tam se nekamarádi brzy sami vyloučí.