fanynek

Když nemá recorder DVB-T tuner, půjde nahrávat z televize přes AV?

Odpovědi
mosoj

Ano. Předpokladem je alespoň scart na obou stranách.

fanynek

Recorder má dva scarty ale televize má jen cinche,je to nový Samsung LCD 55"

mosoj

Jak píše Dochy. Ty cinche budou jenom IN. Pak zbývá HDMI a přechodka na scart.

Dochy

Podívej se do manuálu jestli některé ty konektory jsou opravdu výstupní. Obávám se, že budou jednosměrné (jen z videa do TV) a tím pádem budeš nahranej.. (zjisti si to, nezkoušel jsem tak nemám zkušenost…)