Když někomu odpovím kliknu na odeslat a objeví se tabule: Chcete zapnout funkci automatické? Jak se toho zbavím?

Jak se zbavím tabulek jako třeba výzvy k uložení hesla, funkce automatické? Moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
panenka

tato funkce se objevuje i mě hlavně při odesílání přes mozilu thunderbird pokud to posílám přes můj meil tak se to tam neobjevuje.myslím si že by jsis to tam měl nechat protože když to máš pod heslem nikdo ti na to nemůže a máš to takto chráněné