Pokročilý

Když někoho vyhodí někdo nahého na ulici v mrazu, pomůže mu někdo?

Člověk vyhodí ven svého kamaráda co u něj bydlí, ten má hlášený pobyt na radnici, je úplně bez věci, takže ani na sobě nic nemá a venku je mínus 15 stupňů. Musí mu někdo od státu (např. policie nebo tak) pomoc? Neřešme normální lidi. Já jako svědek čumící z okna zavolám policii a oni přijedou s nějakou dekou jako v těch filmech typu diskopříběh, odvezou ho na stanici, napíšou mu pokutu, pak ho zase vykopnou a dotyčný umře, protože nemá co na sebe?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ne,
zavoláš policii, ale jelikož je člověk prochladlý, ta zavolá záchranku a bude převezen do nemocnice. Následně bude vyšetřen a následně mu bude poskytnuta neodkladná péče. Ta péče spočívá i v tom, že mu sociální odbor zajistí přinejmenším ošacení od charity. Bohužel pak už je jen jeho starost jak se o sebe postará, zda vezme nabídku různých charitativních organizací atd.
Pokutu nedostane, byl vyhozen. Naopak pokutu může dostat ten, kdo jej vyhodil.

Další odpovědi:

Bronzový

Neumře, odvezou ho do nějaké charity a tam dostane obnoošené šaty zadara. :-)))

To mi připomělo:-DDD Jednou jsem jela v noci zkratkou přes les a před auto mi vběhla úplně nahá ženská, pak mi tvrdila že je Johanka z Arku:-DDD Byla úplně sjetá:-DDD Pokaždé když tama jedu, si na to vzpomenu a je už to let:-DDD

Existují azylové domy, které zajištují pomoc občanům, kteří se ocitnou v nouzi: Ošacení, ubytování a někdy i jídlo. Dokonce jsou v azylových domech sociální pracovníci, kteří umí poradit se žádostí o příspěvek v hmotné nouzi či o příspěvek mimořádné okamžité pomoci

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Teda to jsou zazitky, zlatokopko :DD

Bronzový

zzzlatokopka

No to jo a perla byla, že když jsem zavolala policajty, tak ta holka někam odběhla a oni jak přijeli, tak mi nejdříve dali fouknout:-))) Nechtěli mi to věřit, ale pak naštěstí zas přiběhla:-))) jinak bych místo ní možná v blázinci skončila já:-DDD

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.