Když někoho nazveme „zavalitý“, tak to vyjadřuje skutečnost, že by nás taková postava zcela zavalila kdyby chtěla?

Takže např ten kdo je ještě tluštší, než ten kdo je opravdu tlustý a je nazván tím více tlustým, že je zavalitý, tak by to takto neměl říkat, protože by jej ta osoba celého nezavalila? Snad to píšu srozumitelně. ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Zavalitý nemusí být nutně tlustý, jen je zkrátka silnější. Kdo by koho zavalil, či nezavalil, záleží také na tělesné konstrukci zavalovaného. Snad to pochopíš.

Další odpovědi
dubraro

Zavalitý neznamená doslova tlustý (obézní), spíš mohutný.