Když někdo uvidí v supermarketu myš, švába nebo podobnou havěť, jak by se měl zachovat?

Nejlepší odpověď
postcd

měl by to sdělit vedoucímu prodejny a vysvětlit jaká rizika mohou být spojena s výskytemhavěti v místech kde se skladuje potrava pro lidi

Další odpovědi
Front

Poslal bych na ně podnět ke kontrole na Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci. http://www.szpi­.gov.cz/write­Inspection.as­px?nid=11337

ratava

Hlavně by měl zachovat klid, protože nikdy neví, jakou fóbií druzí zákazníci mohou trpět…

…zbytek předešlé odpovědi…

(a opravdu jsou tací, kteří jsou v případě výskytu jakéhokoliv brouka na prodejně, restauraci, potažmo i v divadle, kině a p. schopni vyvolat paniku…)

lexx

koukat na opačnou stranu a hledět si svejch nákupů, nestojím o tahanice s úřady a nejsem bonznák