postcd

Když někdo tvrdí, že si vytržením bolestivého zubu pohoršil, tak co tam bolí, když tam zub již není?

A nebo jde o bolest jiných zubů v okolí které maí vlatní kazy a nebo tam často bolí něco jiného, nervy se otupí v tom místě během krátké doby?

Odpovědi
Quimby

Nerv se nachází v samotném zubu, ovšem ty ho vytržením zubu přetrhneš. Další nervy se samozřejmě nachází v dásni, kterou vytržením můžeš dost poškodit. Nemluvě o tom, že taková dáseň je pak ideální místo pro infekci.

Minas

Asi nejde o zuby, ale nervy, ale nejsem doktor.

střevo

ty vole podle toho jakej kaz to je
dyž ti ten kaz vyžere díru do kosti tak to může pár tejdnů trvat
ale pak budeš mít klid

Pipka

nervy