MrnousakCZE

Když někdo správně odpoví na všech 15 otázek v pythágoriádě je to hodě velkej úspěch?

Když někdo odpoví na všech 15 otázek v pythágoriádě je to nějak velkej úspěch nebo to neni zas tak světoborný? (7. Třída)

Nejlepší odpověď
gecco

Za dodržení pravidel je to velmi slušný úspěch…
Znamená to, že dotyčný má velmi dobré předpoklady pro řešení logických příkladů a velmi dobrou prostorovou představivost…
😉
Povedlo se ti to?
Pokud ano, gratuluju – a rozhodně se dál věnuj studiu matematiky a nebo fyziky.
😉

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom, z jakého úhlu pohledu to budeš hodnotit.