Když někdo napíše „Guess what!“ v angličtině, co tím myslí?

Píšu do školy dopis v angličtině a musím použít výraz „Guess what!“, nevím co to znamená, ale úkol je úkol. :) Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Allneed.cz tl, nemá tak úplně pravdu. „Guess what!“ je přesně „Hádej, co!“, nikoliv kdo.

Nevím, jak to přesně máte vkloubit do dopisu. Jediné, co mě napadá, je že se snažíte adresáta něčím novým překvapit, nebo mu sdělit nějakou novinu. Pak by šlo udělat něco jako. „Guess what happened!“ nebo „Geuss what is new here!“ a na to popsat, co se stalo. Nic lepšího mě dodopisu nenapadá.

Další odpovědi
Tombik

V překladu to znamená Hádej kdo!

Nikýsek

EVEN WHAT-DOKONCE CO
WHAT-CO
GUESS-HÁDAT
ODHAD
TUŠENÍ
DOHAD
DOMNÍVAT SE,TUŠIT