oskar

Když někdo dosahne na…

zlato dostane nějakou cenu?Myslim na odpovědich.

Nejlepší odpověď
kropitko

četl jste někde něco v pravidlech o finanční odměně,jedniné co dostanete,je to,že budete moci rozdávat body,podávat otázky a odpovědi,jak bude chtít,teda kolik budete chtít,budete to mít neomezené.

Další odpovědi
panenka

Nikde nic na odpovědích napsáno není takže si myslím že ne.

BENYTA

No vidíte,a já myslela,že to všichni děláme pro sebevzdělání a pomoc druhým!Tak jí Oskare vypište,třeba se další přidají…

SinceX

Bylo by to hezké, ale asi ne. Už jenom to zlato má co do sebe. :)Takže, jdeme dál odpovídat a odpovídat. :))

Michal

Domnívám se,že 1000Kč,nebo se mýlím?

ReHu

Co bys chtěl ???
(Krom dobrého pocitu 🙂 )