Michal Kole

Když někdo chce někoho ožrat, aby ho třeba zdiskreditoval, jak to udělá, aby se neožral sám ?

Nejlepší odpověď
anonym

No já diskredituju jen sebe sama…:D

Další odpovědi
Efchen

Radím momentálně nikoho neožírat,protože vzhledem k událostem,o kte­rých sjme jistě všichni slyšeli v televizi, by ho člověk mohl i zabít..!
Doplňuji:
Jinak…co takhle jemu koupit vodku s džusem a sobě jen džus?

Mapel

Použij tablety na neutralizaci alkoholu. Dříve používali hojně Ruští agenti. Současný stav nevím, už jsem toho nechal :)

anonym

Michale, to znám z vlastní zkušenosti. Měla jsem šéfku, která s obrovskou chutí na oslavách pokaždé někoho opila a potom si z něj ještě hezky dlouho dělala legraci. Bylo to dost trapné. Blížily se narozeniny mé kolegyně a taky moje (byly jsme od sebe přesně o 10 let a týden). Tak jsme se rozhodly, že uděláme oslavu společně. Nastal ale problém, co se šéfovou. Ta totiž pití řešila tak, že když měla dost, vylívala alkohol do květináčů, jiným do pití a podobně. Takže jsem na ty oslavy dostala jedinou povinnost – uhlídat šéfku. Zvládla jsem to. Dodnes nechápu, že mne těch 20 malých fernetů nepoložilo. Já to zvládla a odešla jsem v pohodě po svých. Šéfku jsme museli odvézt předčasně totálně odepsanou. V pondělí si mne pozvala na kobereček a musela jsem jí slíbit, že si z ní nikdo nebude dělat legraci. Všichni to dodrželi a od té doby byl klid i od ní.
Jak jsem to dokázala, dodnes netuším. Asi proto, že jsem měla úkol a 8 lidí na mně viselo očima, jestli to zvládnu i za ně. Podotýkám, že alkohol ráda nemám a piju minimálně.

anonym

Lze to taky udělat způsobem, že se několi lidí domluví a toho dotyčného každý pozve na panáka a když ten dotyčný už nechce, tak ten kdo s ním jde, tak se jako na oko zlobí, že s ostaníma pil a s ním, že nechce.
A z vlastní zkušenosti bych řekl, že nejlepší je po každém panáku jíst, jíst.A také hlavně nemíchat.A nebo také každého panáka ihned zapít vodou.

terry

Existují drinky či jiné přípravky na neutralizaci alokoholu. Já to vyzkoušela a byla ready.