novvem

Když někde uslyšíte hroznou písničku, taky vám pak hraje v hlavě?

Nejlepší odpověď
arachis

Nějaká ano a teprve pak se z ní stane hrozná. Klidně i 3 dny, ale to není nejhorší, poslední dobou se mi párkrát stalo, že z ničeho nic jsem si musela v hlavě přehrávat písničku ve snu a to tak usilovně, že mě to vlastně budilo. Fuj. A přitom hezké písničky.

Další odpovědi
lilalola69

Občas ano, nejčastěji když je ta písnička z reklamy.

quentos

Záleží na tom, jak moc je „vlezlá“.

Kepler

Hrozné písničky většinou neposlouchám do konce, v hlavě mi neuvíznou. To spíše ty velmi povedené.

sesednizkola

Jo jo, nejhorsi je, kdyz treba po paraku nekde v hospode, kde hrala za vecer stokrat z jukeboxu nejaka strasna pecka na kterou vsichni parili, hraje druhy den v hlave. Treba takova Smokie, Kabati atd. uplne citim ten smrad z cigaret kdyz je nekde slysim hrat.