Avatar uživatele
zzzzz

Když nějakému zboží dává Tesco certifikát kvality, považujete ho za kvalitní?

Podobně je to i v Albertu, Intersparu, Bille atd.
Já zatím se vším, co jsem s označením kvality nějakého řetězce koupila, jsem byla nespokojená.
Jak jste na tom vy, máte nějaký výrobek těchto značek, který můžete označit za kvalitní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, briketka10, Lorrien, marci1, anonym před 3705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Odpoveď byla označena jako užitečná

certifikát kvality týchto reťazcov považujem za dobrý fór.
preložené:

>> nekupovať! <<

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Znacky kvality me spis odrazuji. Kupuju v podstate stale to same nebo na zaklade doporuceni znamych.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Cokoli spojené se značkou prodejce považuju za ´podezřelé´ a párkrát, když jsem tento ´instinkt´ neposlechl, jsem byl kvalitou zklamán…
Takže prostě takový certifikát kvality znamená automatické „STOP, na to ani nesahat!“.
Nekupuju ani řetězcové ´značky´.
Pokud je sleva na něco, co chci koupit, dvakrát se přesvědčím, že je to opravdu to, co chci.
___
Pokud mi někdo něco ´přespříliš´ vnucuje, je to skoro jistě shit!
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takové certifikáty, co vydávají neznámé instituce jsou jen obchodním trikem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

v Bille jsem spokojená kupuju si tam
pomazánkové máslo zn.Clever v Testu
obdrželo 4ku, ale ze všech másel mi
chutná nejvíce 😁
pak tam kupuju tyhle žitný plátky
s mlíkem za 19,–Kč v Kauflandu
je maj taky, ale v Glóbu jsou drahý..
Wholemeal Crispbread Clever 😁
http://1.bp.blog­spot.com/-GXpP4EJbsmE/U­uEY5Oa75bI/AA­AAAAAATrs/6mxtWAs­txTc/s1600/31%2Bwa­ys%2Bwith%2Bry­vita%2Bbanana%2Ban­d%2Bpeanut%2Bbut­ter%2Bcrispbre­ad%2Bblogger%2Bfo­odie.JPG

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luciet

Například v Kauflandu lze zboží označené symbolem K-classic reklamovat, pokud nebudete spokojeni a měly by vám být vrácené peníze. Každopádně nelze věřit všemu. Dokonce i a – KLASA má v seznamu nekvalitní výrobky !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Tak, co vím. Ve Vamberku masna také vyráběla stejné konzervy Maso ve vlastní šťávě. A jen byla jiná etiketa jiná cena.
Jinak třeba pro Interspár, šlo maso za 3kč a to jinak stálo, tak jaké by to asi maso mohlo být? Ale kvalitní maso šlo do jedné masny, kde i v pátek muselo jít čerstvé. jenže zase do jiné masny šlo fujtajblové maso.
Tak kdo určí kvalitu toho zboží v těch značkách. Tak Rozbruška Tesco za pár kaček vydržela zrovna tak jako značková za pár tisíc. Ukradli ji zloději stejně časově. Jinak ta Tesco reklamace, hned vyřízena bez čekání, také tvrdí, že to není žádná kvalita, ale zase také ledaco už vydržela.
Tak záleží na každém jestli si koupí nebo ne.
Ale dotaz je správný. Na ledačem je třeba Česká kvalita, ale vyrobeno v zahraničí. Což mě udivuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek