Jindrich8

Když něco budu opravdu chtit, splní se mi to?

Pamatuji si, že jako malý mi rodiče říkali,ze pokud něco chci, musím si to prát. Nechápal jsem význam a nikdy jsem to nedostal, ikdyz jsem to chtěl. Ale nedávno jsem na YouTube zhlédl dokument, který se jmenuje Tajemství. V dokumentu se vysvětluje to, že pokud na neco budeme často myslet a budeme to chtít, dostaneme to. Muzeme být miliardarem, čímpoliv. Jen musíme mít správne myšlenky. Myslíte si, ze je to pravda. Ze spatne věci se nám dějí, protože na ně myslime? (Podívejte se na ten dokument, je opravdu dobry, alespoň na kousek a řekněte mi prosím vas názor)

Nejlepší odpověď
Tw!st

Můžeš mít téměř cokoliv, jenže nestačí jen chtít, ale tvrdě na tom pracovat aby jsi to měl 🙂

Další odpovědi
df

Ten dokument jsem videl. Jen chtit nestaci. Je treba pro to neco delat. Necekat, ze nam neco samo spadne do klina.

Drap

Určitě, je to zaručené.

ivzez

Zdá se, že jste si vybral jenom něco.

Bude-li si člověk něco opravdu hodně přát,
zpravidla najde i způsob (metodu), jak si příní splnit.

Samo od sebe se nesplní ani neděje nic.
A „špatné věci“ se ve většině případů dějí lidem,
kteří na ně vůbec nemyslí.

________

Kdybyste svůj čas místo sledování nesmyslného videa věnoval
něčemu rozumnému, mohl jste být splnění svého přání o kus blíž.

Dumbos

Je to hodně o psychice, ale musíte tomu všemu jít naproti a něco pro i dělat:)