Kdyz nastoupim do prace v pondeli pote se odlasim ten den z pracaku.kdy pote muzu zas na pracak?

Nejlepší odpověď
Hykam

no a co kdyby jste se na ten pracák znovu nehlásil a něco šel dělat?
Bez práce nejsou koláče i když v tomto státě to asi moc neplatí.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud jste v pracovním poměru tak se nemůžete zaevidovat na úřadu práce.

S tím ´mají hodně problémy lidé, kteří mají „problematického“ zaměstnavatele, který jím neplatí, oni dají výpověď, ale zaměstnavatel dělá problémy a nedá jím zápočtové listy.

Do evidence úřadu práce se můžete zaevidovat klidně hned další den, pokud Vás zaměstnavatel vyhodí ve zkušební době, ale nepočítejte s podporou, ta se dává pokud máte u zaměstnavatele „odpracováno“ nějakou dobu.