Když napadnu obsluhu veřejného záchodku,budu trestně stíhán za útok na veřejného činitele?

Nejlepší odpověď
tom004

No,veřejné záchodky,jsou úctyhodná,a potřebná instituce.A její obsluha,by měla mít vyšší imunitu,než naši „slavní“ v parlamentu.Bez těch,bychom se klidně obešli.

Další odpovědi
Michal Kole

Těžko, když ani doktoři nemají status veřejného činitele, proto si na ně každý opilec troufá, tak „obsluha na záchodě“ už kor ne.

žolik

To záleži jen na tom jestli bíl u toho svědek,volala k incidentu svědka,můžete takový ti ti a to je podle mě všechno.

Zdroj: žolík

Tata

Ne každý, kdo je zaměstnán na veřejném místě musí být veřejný činitel, přesto že se tak někteří chovají. Klidně je napadněte, ale jen slovně, fizické napadení by mohlo být neadekvátní reakcí, obzvláště pokud by vám napadená osoba svým vystupováním připoměla vašeho oblíbeného politika a vy by jste mu to řádně spočítal.

dagry

A za co jsi „obsluhu“ napadl. Dala ti málo toaleťáku ???