Když nakupuji v Albertu v obsluhovaném úseku a chci to nejdražší, co tady máte; jak zareagují?

Jsem ve špinavých montérkách, nemám náladu na 4menšinové pokladní, mám hlad, páč moje doma nevaří. Chci to nejdražší, co tady máte! A vyšly z toho jakési klobásky na chuť, nebo po okousání jako soška. A k tomu kus slaniny.

Odpovědi
anonym

Zřejmě píšeš v nějakém stresu, možná i hladov – nikdy jsem nenakupoval „to nejdražší, co máte“, kupuju to, co chci… 😉
Ale zarazilo mne – „páč moje doma nevaří“… Páč moje nevaří ani ne-doma, vařím já a vařím co chci a kdy chci a – chutná mi (taky by mi mohlo nechutnat, když to dalo tolik práce). 😉
Ale občas mne v Albertu zarazí výraz obsluhy, když chci karé, nevykostit, nesekat – celé…
😁

cochee

A na co se vlastně ptáš?