Gami.Pet

když nakupujete diva te se na datum spotreby ?

Nejlepší odpověď
Deli

U mléčných a masných výrobků jednoznačně ano. U výrobků typu káva, čaj, kompoty… ne.

Další odpovědi
zjentek

vždycky. Ale zase chodím málo nakupovat ,)

Bedy

Vždy ikdyž třeba u čaje nebo podobných věcích je to celkem jedno, když je to po záručce.

Miky S

Jak u čeho a jak kde. Třeba jak už tu více lidí psalo – jogurty, mléko a věci, co se rychle kazí kontroluju, u čaje to nemá cenu. Pak když nakupuju třeba v Tescu, tak si myslím, že tam prošlé potraviny mít nebudou, ale ve vietnamské tržnici se radši podívám i na tu sušenku, ono tam moc lidí nechodí, tak nikdy nemůžu vědět, jak to tam mají dlouho;)

led

Pokiaľ na to vidím, tak si pozriem a nielen potravín.
Napríklad batérie, hlavne tie lacné, v ocbchodných reťazcov sú už na konci záruky.

klarkao

U potravin, které se můžou lehko zkazit (uzeniny, mléčné výrobky atd.) jistě ano, také když kupuji pro někoho a nebo to bude jíst má malá sestra, jinak mi ale nevadí kratší dobu prošlé potraviny typu sušenky atd., které se moc nekazí. Samozřejmě je extrém např. minerálka v nejmenovaném obchodě s trvanlivostí do roku 2009 :)

Drap

Ne

terry

Uvědomuji si, že bych měla, když občas slyším ty story, ale ne. Vždycky už myslím na další a na kontrolu datumu spotřeby ani nepomyslím.