Avatar uživatele
bolak

Když najdu bankovku, zjistím že je falešná a poctivě ji odevzdám v bance nebo na policii, dostanu za ni náhradu?

Nebo mi nic nedají a případně mě ještě obviní nebo začnou vyšetřovat/ob­těžovat moji rodinu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, fablen, suaeda, beer před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Budete podezřelý a budou vás vyšetřovat. Těžko budete bez svědků dokazovat že jste ji našel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Kdepak, ani když zjistíš, že falešnou máš ve šrajtofli, poněvadž ji dostals ani nevíš kde ))
Nic nedostaneš, budeš dotazován, obtěžován atd., a v podstatě tě tak, bohužel, nepřímo nabádají, abys ji dál pustil do oběhu a dělal, že nic nevíš. Poněkud nedomyšlené.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Bohužel nic nedostanete.

V v červenci začala platit novela zákona a nedostanete nic ani za roztrhanou bankovku.

http://finance­.idnes.cz/za-stokorunu-roztrhanou-na-kusy-si-podle-novych-pravidel-nic-nekoupite-1at-/viteze.aspx?c=A110817­_115312_viteze_sov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V žádném případě. Nastane varianta 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

C je správně!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
miks

Rozhodně ti nec nedají.

před 4533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

To bych si je tiskla na laserový tiskárně a chodila si je vyměňovat za pravý! To by nebylo špatný. Bohužel je to prej mimo zákon. 🙂

před 4533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Si je dělám aji bez tiskárny, stačí veeelká brambora )) No, a eště na mne nepřišli !!

před 4533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Naskenujete mi vzorek a pošlete mailem? Předem děkuji. 😁

před 4533 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek